ArabicChinese (Simplified)EnglishGermanPortugueseRussianTurkish

HAKKIMIZDA

GSF GIDA 2003 YILINDA SAKARYANIN AKYAZI İLÇESİNDE 60.000 METREKARE ARAZİ ÜZERİNE %100 YERLİ SERMAYE İLE KURULAN 2004 YILINDA FALİYETİNİ TAMAMLAMIŞ OLUP ÜRETİMİNE YERLİ MISIR NİŞASTASI VE NİŞASTA BAZLI ÜRÜNLER  İLE BAŞLAMIŞTIR.

GSF GIDA HAMMADDE OLARAK KULLANDIĞI MISIRDAN DOĞAYA VE İNSANA SAYGILI OLARAK NON GMO SADECE YERLİ MISIR KULLANARAK KAR NİŞASTA ADI ALTINDA DOĞAL MISIR NİŞASTASI,GLIKOZ,İZO-GLIKOZ, MALTODESTRİN VE YAN ÜRÜN ADI ALTINDA GLUTEN,ÖZ,KEPEK VE MISIR KIRIĞI ÜRÜNLERİYLE BİRLİKTE GIDA VE YEM SEKTÖRÜNÜN HİZMETİNE SUNMAKTADIR.

ÜRETİM KONUSUNDA UZMAN VE DENEYİMLİ YÖNETİM KADROSU SÜREKLİ İLERLEME VE YENİLİKÇİ ANLAYIŞ İLE GIDA GÜVENLİĞİ SERTİFİKASYONLARI BELGELERİYLE BİRLİKTE TÜKETİCİLERE GÜVENİLİR VE KALİTELİ ÜRÜNLER SUNMAKTADIR.

VİZYONUMUZ

SUNDUĞUMUZ HİZMET VE ÜRÜNLERİMİZ İLE FARK YARATARAK SEKTÖR LİDERİ OLMAK,ULUSLAR ARASI DÜZEYDE İSE FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ ALANDA MARKALAŞARAK KENDİSİNİ KABUL ETTİRMİŞ ÖNCÜ BİR ŞİRKET HALİNE GELMEK.

MİSYONUMUZ

KALİTE ANLAYIŞINI SÜREKLİ GELİŞTİREREK KALİTELİ ÜRÜNLER VE HİZMET ANLAYIŞINA SÜREKLİLİK KAZANDIRMAK VE BUNLARIN YANISIRA İNSANA VE ÇEVREYE DUYARLI ÖNCÜ VE ÖRNEK BİR ŞİRKET OLMAK.

GSF GIDA

DOĞAL VE KALİTELİ ÜRETİM

GSF Gıda Sanayi Fab Üretim San ve Tic AŞ ticaret ahlakı olarak tüm etik davranışları benimsemiş bir şekilde üretim yapmaktadır. Üretim prensiplerimizde önceliğimiz her zaman doğal ve kaliteli üretim olmuştur.